Yanlış bir şey yapmadık

Bir süredir İnci Taneleri ile gündemde olan Yılmaz Erdoğan'ın 2 yıldır ilişkisi olduğu belirtildi. Yılmaz Erdoğan'ın kız arkadaşı da tanıdık geldi.

Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın'la 2 yıldır birlikte olduğu iddiaları gündeme geldi ancak iki taraftan da konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Pınar Kerimoğlu'nun konuğu Cansu Taşkın, aşk itirafıyla gündeme bomba gibi düştü. Ev sahibi Taşkın'a, “Bu olaylar gerçek mi yoksa aranızda aşk mı var?” diye sordu. Daha sonra ünlü isim bombayı patlattı.

AŞK İTİRAFI GELDİ

Cansu Taşkın, şunları söyledi: “Doğru… Haber doğru. Özel hayatımla ilgili hiçbir zaman konuşmadım ve konuşmaya da devam ediyorum. Sosyal medyada bunu ön planda tutmadım. Evet doğru, haber şu: doğru, bunu bana sorduğun için söylüyorum, yani sonuç olarak biz yanlış bir şey yapmadık arkadaşlar, bu normal değil mi? dedi.

jliuou
Özel hayatıyla ilgili sorular devam ederken Yılmaz Erdoğan'dan 25 yaş küçük olan Cansu Taşkın, “Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum, kendisi benim için çok değerli bir insandır” dedi.

Cansu Taşkın da yanlış kelimeler kullandığında erkek arkadaşının kendisini düzelttiğini söyledi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tatilden dönerken görüldüler! Tatilden dönerken görüldüler! “Hiçbir anlamı yok ama…”
İtirafı “Kuzey ve Güney” ile “Gelgit”in itirafı!
Şeyma Subaşı yatağını paylaştı!  Bir kitapla örtün Şeyma Subaşı yatağını paylaştı! Kendini bir kitapla örttü ve şöyle dedi: “Yalnız uyuyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir