Yüzündeki değişiklik dikkat çekti! Bülent Serttaş kazancını nereye yatıracağını açıkladı

Türk popüler müzik sanatçısı, şarkıcı-söz yazarı ve oyuncu Bülent Serttaş, son dönemde aldığı kilolarla dikkat çekti. Serttaş'ın yüzündeki değişiklik de gündemdeydi: “24 kilo verdim, 14 kiloyu geri aldım.”

Snob Magazine'in haberine göre; Bülent Serttaş, ressam Orhan Umut'un “Gece Görüşü” adlı sergisine eşiyle birlikte katıldı. Sergiyi gezerek beğendiği bir tabloyu satın alan türkücü, son dönemde çocuklarına yatırım olarak tablo ve eşyalar satın aldığını söyledi.

YATIRIM YAPTIĞINA BAKIN

Serttaş, “İyi bir koleksiyoncu olmaya çalışıyorum. Eşim sayesinde 3 yıldır bu sektörde çalışıyoruz. Babaları zaten sanata meraklı. Resim sanatını da bilmeli ve öğrenmeli.”

“YAVAŞÇA HASAT ALIYORUM”

Aldığı tabloları nerede sakladığının sorulması üzerine halk şarkıcısı, “Duvarlarımızı süslüyorlar, saklanacak bir şey değil, evimizde duvarlarımızı renklendirecek kadar tablomuz var. 8-10 kadar tablo aldım. Almıyorum” dedi. Sadece tablo almıyorum, yani çıkartmalar da var, yavaş yavaş topluyorum.”

SERTTAŞ

ESTETİK İTİRAF

Yüzündeki değişime ilişkin Serttaş, “Göz kapaklarım düşüyordu ve bu beni rahatsız ediyordu. Doktorum sağlık nedenleriyle izin verdi ve yaptı.

Yani estetik amaçlı değil. Eğer insanların gözüne kötü görünecek bir şey varsa onu iyi olsun diye yaparım, buna karşı değilim. “Kliplerimde hiç filtre kullanmadım” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Taburcu olması bekleniyordu!  Kalbine pil takıldıTaburcu olması bekleniyordu! Kalbine pil takıldı
Nasıl soyulduğunu anlattı!  Boykota katıldı   Nasıl soyulduğunu anlattı! Boykota katıldı
'2.  '2. “Bölüm geliyor” Duygu Nebioğlu ağzını açıp gözlerini kapattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir