Ünlülerin Tercihi Lens Markası, 4 Yeni Rengini Duyurdu

Gözlerini çok beğendiğimiz ünlüler gerçekten de o göz rengine mi sahip? Ünlülerin de tercih ettiği Labella Lens’in doğala en yakın lens renklerine bu yıl 4 yeni renk daha eklendi. Peki, güzel gözlerini lens rengine borçlu ünlüler arasında kimler var?

Lens kullanan ünlü güzeller

Aralarında Seren Serengil, Selin Ciğerci, Cansu Taşkın, Gizem Özdilli, Nez Demir gibi isimlerin de bulunduğu ünlü güzellerin tercihi Luxe Optik, renkli göz tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. 2024 yılı için 4 yeni rengini duyuran ve lensfiyat.com’dan satın alabileceğiniz markanın yeni serisinde Labella Premium Charme, Premium Dream, Premium Aura ve Sephora yer alıyor.

Sektörde 20 yıldır faaliyet gösteren Luxe Optik, Türkiye’yi önemli bir merkez haline getirmek için lens ihracatında 18’den fazla ülkeye ulaştıklarını duyurmuşken, markanın kurucusu Erdoğan Savran, ünlü güzellerin de tercihi olduklarını vurguluyor. Kullanıcıların lens alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için lensfiyat.com online alışveriş adresini kuran marka, genişlettiği ürün yelpazesi ile daha fazla kullanıcının ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir