Temel Karamollaoğlu açıkladı! Saadet parti başkanlığından ayrıldı

İYİ Parti'de 31 Mart yerel seçimlerinin ardından başkan değişikliğinin ardından parti Genel Başkanı Felicity Temel Karamollaoğlu, başkanlıktan ayrılacağını duyurdu. Katıldığı programda konuya ilişkin konuşan Karamollaoğlu, sağlığının artık cumhurbaşkanı olmasına izin vermediğini belirtti.

Karamollaoğlu, konuşmacının sorusuna şu şekilde yanıt verdi: “Cumhurbaşkanlığından ayrılacağınıza dair haberler geldi”:

“SAĞLIĞIM BUNA İZİN VERMİYOR”

“Evet hemen anlatacağım. Yani bugün buraya nasıl geldin ve birlikteyken bile fark ettin. Sağlığım artık bu görevi yeterince yerine getirmeme izin vermiyor. Bu seçim döneminde ancak gidebildim. 4 yer Bu bir başkan için ciddi bir kusur, istemediğim için gidemedim ama sağlığım izin vermediği için yaklaşık bir hafta boyunca her gün serum aldım, böylece tekrar işe girebildim. ayaklarım, ama bu geçici bir iyileşme.

“Genel başkanlığı bırakacağım”

Siyaseti tamamen bırakmaya hiç niyetim yok. “Başkanlıktan ayrılacağım ve başkan olacak tüm arkadaşlarımızın en büyük destekçisi ve yardımcısı olacağım.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
EPDK dizel ve benzin kararı eklendi!EPDK dizel ve benzin kararı eklendi!
Antalya huzurevinde korku dolu anlar! Antalya huzurevinde korku dolu anlar!
diyen öğretmenle ilgili yeni gelişme “Köyün tamamı teröre destek veriyor” diyen öğretmenle ilgili yeni gelişme! Milli Eğitim Bakanı Tekin'den açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir