Nefise ve Yunus Emre şakalaşırken Aleyna bu eyleme sinirlendi! “Kendine iyi davran”

Survivor All Star'da yakın dostlukları nedeniyle sık sık haberlere konu olan Yunus Emre ve Aleyna'nın üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Ailelerinin 'uzak durun' uyarısında bulunduğu Yunus Emre ve Aleyna tedirgin oldu. Yunus Emre'nin, Nefise'yi kucağına alırken Aleyna'nın bacağına vurduğu olayda Aleyna, Yunus Emre'ye “Yeter” diye bağırdı.

Aleyna, Yunus Emre'ye dönerek; “Bu kadar yeter, ayağıma vurdun. Ne yapıyorsun? “Burada bir şeyden bahsediyorum” diyerek tepki gösterdi. Yunus Emre, “Nasıl konuşuyorsun?” dedi. Aleyna'yı “Bir daha bana bağırma” diyerek uyardı.

22

SOSYAL MEDYADA YORUMLAR GECİKMEDİ

Aleyna ise öfkesine hakim olamayarak sinirlendi ve “İnsanları sakatlamada bir numarasın” dedi. Yunus Emre, “Yok oldun, ne bağırıyorsun?” dedi. Sözleriyle dikkat çekti.

dsf'ler
Aleyna sevgili arkadaşını “Kendine gel” diye uyardı. O an sosyal medyada yorumlar çoğaldı.

İkili arasındaki gerilimi görenler, “Beria'yı keyifle izlemeli” ve “Sonunda anlaştılar” yorumunu yaptı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Devrim Erbil'in hayatı belgesele dönüşüyor: 60 yıllık sanat...Devrim Erbil'in hayatı belgesele dönüşüyor: 60 yıllık sanat…
Şahan Gökbakar'dan Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz'ın kavgasına ilişkin yorum!  Rolünü gösterdiŞahan Gökbakar'dan Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz'ın kavgasına ilişkin yorum! Rolünü gösterdi
Bomba transferi!  Başrol oyuncusu kadroya katılıyorBomba transferi! Başrol oyuncusu kadroya katılıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir