Met Gala'ya kum rengi elbisesiyle damga vurdu! Tyla merdivenleri çıkamadığında taşındı.

Moda dünyasının en prestijli gecesi olarak bilinen ve her yıl New York Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü yararına düzenlenen Met Gala, bu yıl büyük bir görkemle gerçekleşti.

Bu yıl “Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Uyanışı” temasıyla gerçekleştirilen Met Gala gecesinin kıyafet yönetmeliği “Zamanın Bahçesi” oldu.

KUM ELBİSESİYLE GECE SİNYALİ BIRAKTI

Ünlü isimlerin sahne aldığı gecede ilginç tasarımlar dikkat çekti. Gecenin en sürpriz isimlerinden biri de ünlü şarkıcı Tyla oldu. Ünlü bir marka, Tyla için zamanın kumlarına saygı duruşunda bulunarak kumdan bir elbise tasarladı.

Straplez olacak şekilde tasarlanan elbise, organze denizkızı kuyruğuna dönüşmeden önce şarkıcının vücudunun her santimini saracak şekilde tasarlandı.

2024-05-06T223511Z_2464897_HP1EK561QQJ70_RTRMADP_3_USA-MET-BALL

EN ÇOK KONUŞULDU

Üç kum renginden oluşan ve mikro kristal zımbalarla kombinlenen elbise gecenin en çok konuşulan objesi oldu. Ünlü şarkıcı, kıyafetini kum saati formundaki bir çantayla tamamladı.

2024-05-07T024545Z_152765350_HP1EK5707O6QP_RTRMADP_3_USA-MET-BALL

ZOR ZAMANLAR GEÇİRDİ

Galada özel tasarım elbisesiyle mücadele eden Tyla, merdiven çıkamadığı için kucaklaşıp götürüldü.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Nihat Doğan ve Arzu Doğan'ın boşanma kararı: Evin tapusunu verdi... İşte boşanma nedeniNihat Doğan ve Arzu Doğan'ın boşanma kararı: Evin tapusunu verdi… İşte boşanma nedeni
Tarkan'ın eski aşkıydı!  Kendisinden 22 yaş küçük kız arkadaşıyla ağız ağıza...Tarkan'ın eski aşkıydı! Kendisinden 22 yaş küçük kız arkadaşıyla ağız ağıza…
Kayda dantel gecelikle girdi!  Kayda dantel gecelikle girdi! “Uykudan uyanmak…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir