Fernando Santos'un neden Al-Musrati'yi oynamadığı belli oldu

genişletmek

KAYNAKHayranlar

Transfer sürecinin son gününde Beşiktaş, Legia Varşova'dan Ernest Muçi ve Portekiz ekibi Braga'dan Al Musrati'yi kadrosuna kattı. Kara Kartal, Musrati için 12 milyon euro ödeyerek kulüp tarihinin en pahalı transferini gerçekleştirdi. Muçi için 10 milyon euroluk anlaşmaya varıldı ve Arnavutluk'un 10 numarası, kulübün en pahalı ikinci alımı olarak tarihe geçti.

İki maçta toplam 19 dakika…

Muçi performansıyla kısa sürede beğeni toplasa da Al Musrati toplumda soru işareti yarattı. Fernando Santos, Başakşehir karşısında 71. dakikada Libyalı oyuncuyu maça aldı ancak Samsunspor maçında uzmanın isminden hiç bahsetmedi. Yaşananlardan sonra halk kendine şu soruyu sordu: 'Musrati neden oynamıyor?' Sorusu sorulmaya başlandı.

“Çevresel denetim yok”

Fanatik'in haberine göre; Normalde Fernando Santos, Libyalı oyuncunun transferi ile ilgili şunları söylüyordu: “Onu iyi tanıyorum. Çevresel kontrol yok. İki yönlü oynama yeteneği yok“Ancak buna rağmen 28 yaşındaki oyuncuyu kadroya alınmasına tepki olarak yedek bıraktı” sözleriyle itiraz ettiği bildirildi.

Topraktepe Musrati 11'i düşünüyor

Santos'un ayrılmasıyla birlikte tecrübeli orta saha oyuncusunun geleceğine dair sorular soruluyor. Sezonun geri kalanında Beşiktaş'ın teknik direktörlüğünü yapacak Serdar Topraktepe'nin ilk 11'de yıldız oyuncu olarak oynaması bekleniyor.

Hakan Çalhanoğlu kariyerini en iyi şekilde eşitledi! 10 yıl sonra…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir