Esenyurt'ta iğrenç kaza! Meydanda dayak yiyen vatandaşlar: 'Birkaç kez vurduk, halk isyan etti'

Kaza, geçtiğimiz Cuma günü Güzelyurt ilçesindeki bir parkta meydana geldi. İddiaya göre vatandaşlar, adamın parkta oturan yaşlı kadını fiziksel olarak taciz ettiğini fark etti. Vatandaşların saldırmasının ardından şüpheli olay yerinden kaçmaya çalıştı. Kaçtığı sokakta yakalanan şüpheliyi vatandaşlar darp etti. İhbar üzerine müdahale eden polis ekiplerince şüpheli sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaşananlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

“HALK İSYAN EDİYOR”

Mahalle sakinlerinden Murat Büyükturan ise yaşananları şöyle anlattı: “Kişi yaşlı bir teyzeye tacizde bulundu. Vatandaşlarımız da onu dövüp sokağa kadar kovaladı. Birkaç kez vurduk. Halk isyan etti. “Bu tür sapıklar olduğu sürece çocuklarımızı sokakta bırakamayız” dedi.

“PARKTA YAŞLI BİR KADINI TACİZ ETTİ”

Emrah Yazıman, “Biz tüccarız, işyerinde çalıştık. Dışarıdan bir ses duyduk ve baktığımızda bir kişinin vatandaşlar tarafından darp edildiğini gördük. Parkta yaşlı bir kadına tacizde bulunduğunu duyduk. “Sonra polis geldi ve adamı karakola götürdü” dedi.

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir buçuk yılda yalnızca iki kez kira ödedi ve tahliye kararı çıkınca evi ateşe verdi.Bir buçuk yılda yalnızca iki kez kira ödedi ve tahliye kararı çıkınca evi ateşe verdi.
Seçimler bitti!  Protesto zamanı: 2 il ve 5 ilçedeki nefes kesen yarış YSK'ya taşındıSeçimler bitti! Protesto zamanı: 2 il ve 5 ilçedeki nefes kesen yarış YSK'ya taşındı
Bakanlar Kurulu'nda revizyon suçlaması: 7 bakanın istifasını isteyecek! Bakanlar Kurulu'nda revizyon suçlaması: 7 bakanın istifasını isteyecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir