Doğum günü pastası sorun yarattı… Pastanın renkleri ve üzerindeki sembol terör örgütünün logosuyla karıştırıldı! Yasemin Sakallıoğlu eleştiri konusu oldu

Komedi videolarıyla tanınan ve daha sonra bazı dizi ve film projeleriyle ekranlarda yer alan Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan Yasemin Sakallıoğlu, hazırladığı doğum günü pastasıyla sosyal medyada gündem oldu.

Doğum günü pastasıyla poz veren Sakallıoğlu, şöyle konuştu: “Hoş geldin 36… Dileğim, başardıklarımızla mutlu olmak. Övgüyü hak ettiğime inanmak. Dileğim, 'senin sözün değil, benim sözüm geçerlidir' diyebilmektir. ' 'Kendimi iyi hissettiğim anda içimden aksini söyleyen her sese. Arzum kırılmadan sevilmek.'' inanmak.” Notu düşürdü.

kek

RENKLERİ VE SİMGESİ BİR ETKİNLİK OLDU

Sakallıoğlu'nun doğum günü pastasında yeşil-kırmızı tonlar ve yıldız sembolü
Terör örgütünün logosuyla karıştırıldı. Sosyal medyada eleştirilen Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

yasemin 2

AÇIKLAMA GECİKTİRİLMEDİ

Sakallıoğlu, yapılan yorumlar üzerine sessizliğini bozarak, “Merhaba, bu da benim pastamın mutfağımızda kalan versiyonu… Açık yeşil üstüne neon pembe yıldızı var, ben de neon yeşili ve pembe rengini, mia eşimi çok seviyorum. beni bir 'pembe yıldız' gibi seviyor ki ben de bir 'yıldız' gibi hissedebileyim.” “Eşim ve arkadaşlarım sayesinde doğum günümde böyle bir pasta hazırladım ama dün geceden beri yapmıyorum. Doğduğum güne veya pastaya dair bir şeyler öğrendim. Teşekkürler Bir yanlış anlaşılmayla 36 yaşına girdim, umarım başladığım gibi devam etmez.”

yasemin 3

Sakallıoğlu, eşi Burak Yırtar'ın pastacıya gönderdiği kısa mesajı da yayınladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yüzü kalktı!  Tamamen farklı bir insan oldu Yüzü kalktı! Tamamen farklı bir insan oldu
Mustafa Keser'in sözleri İbrahim Tatlıses'i çok kızdırdı!  Yıllar önceki diziyi hatırlatıyor bana...Mustafa Keser'in sözleri İbrahim Tatlıses'i çok kızdırdı! Yıllar önceki diziyi hatırlatıyor bana…
Bomba transferi!  Kadrodaki güzel oyuncuBomba transferi! Kadrodaki güzel oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir