DEM Partisi Tunceli Belediyesi'nin adını 'Dersim' olarak değiştirdi! X hesabı kapattı

DEM partisi, yerel seçimlerde kazandığı Tunceli Belediyesi'nin resmi hesabının adını “Dersim Belediyesi” olarak değiştirdi. İsim değişikliği sosyal medyada gündem olurken, hesaba hâlâ ulaşılamadığı görüldü.

İletişim Başkanlığı dijital medya koordinatörü Aslan Değirmenci, “Profil adıyla birlikte hesap adını da değiştirdiğinde X bunu kural hatası olarak işaretleyip hesabı kapattı.”

İşte Değirmenci'nin açıklaması:

“DEM partisi, Tunceli Belediyesi'nin resmi x hesabının adını 'Dersim Belediyesi' olarak değiştirdi. Hesap adını profil adı ile birlikte değiştirince kural hatası olarak x işaretleyerek hesabı kapattı.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kuşadası'ndaki tüfekli saldırının görüntüleri sıradanlaştı!  Bakan Yerlikaya "Buna asla izin vermeyeceğiz" şu sözlerle duyurdu: 2 kişi tutuklandıKuşadası'ndaki tüfekli saldırının görüntüleri sıradanlaştı! Bakan Yerlikaya “Buna asla izin vermeyeceğiz” sözleriyle duyurdu: 2 kişi tutuklandı
Kız istemediği için kan döküldü!  Yanında getirdiği tüfekle terör saçtı.Kız istemediği için kan döküldü! Yanında getirdiği tüfekle terör saçtı.
ABD bu görüntüyü konuşuyor!  Trump'ın duruşmasının yapıldığı yerin önünde kendini ateşe verdiABD bu görüntüyü konuşuyor! Trump'ın duruşmasının yapıldığı yerin önünde kendini ateşe verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir