X’e birçok yeni özellik geleceği söyleniyor ama bu seferki biraz farklı! Tinder gibi olacak: Elon Musk’ın istediği konuşuluyor

0

Son haftalarda Twitter’ın (veya toplantının tam metninin) paylaşıldığı söylentileri ortaya çıktı.

Konuşma metnine göre toplantının çoğunda konuşan Musk, 45 dakikalık toplantının çoğunu X’in gelecekteki “her şey için bir uygulama” olarak daha geniş vizyonunu tartışmak için kullandı.

Çalışanlara, bu vizyonun kapsamlı bir uygulama içi bankacılık ağı aracılığıyla X kullanıcılarının “finansal yaşamları” üzerinde kontrol sahibi olmayı, YouTube ve LinkedIn gibi platformların yerini almayı ve Apple’ın FaceTime gibi bir görüntülü arama özelliği sunmayı içerdiğini söyledi.

X YOLDA MI’YLA TANIŞIYORUZ?

Ancak Futurism’e göre Elon Musk, X’i bir flört uygulamasına da dönüştürmek istiyor.

Çünkü toplantının tam metni olduğu iddia edilen o metne göre Musk şunları söyledi:

Linda Yaccarino, CEO’su dedi.

Metne göre Musk şunları söyledi: “Evet. Bir dereceye kadar bazı şeyler zaten oluyor. Ama bence flört durumunu iyileştirebiliriz.” o cevapladı.

Yani yakında Tinder gibi henüz detaylarını öğrenemediğimiz bir flört uygulaması olarak hizmet verebilir ve insanları birbiriyle eşleştirebilir.

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erdoğan'ın konuşmasında inanılmaz anlar!  Korumasını jet hızıyla etkisiz hale getirdi.Erdoğan’ın konuşmasında inanılmaz anlar! Korumasını jet hızıyla etkisiz hale getirdi.
Bakan Yerlikaya duyurdu!  Suç örgütü Bakan Yerlikaya duyurdu! “Germiciler” suç örgütü çöktü
İYİ partiyi karıştıracak perde arkası: Meral Akşener şunları söyledi İYİ Parti’yi karıştıracak perde arkası: Meral Akşener, partideki iki önemli isim için “gitsinler” dedi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku