“KoopBakkal”ların sayısı yıl sonuna kadar 1000’e yükseltilecek

0

Tarım Kredi’den yapılan açıklamaya göre, Tarım Kredi Grubu, çiftçilerin büyük emeklerle ürettiği doğal ve kaliteli ürünleri fabrikalarında veya iş ortakları aracılığıyla üretiyor ve bu ürünleri markalaştırarak kooperatif pazarı aracılığıyla tüketicilere sunmaya devam ediyor.

Tarım Kredi, uçtan uca üretim zincirinde üretici ile tüketici arasındaki en güvenilir köprü olmaya devam ediyor.

Kurumun KoopBakkal Projesi, hem tüketicinin erişilebilir ürünlere erişimini kolaylaştırmak hem de halka sunulan temel tüketim ürünlerini uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden yaygınlaştırarak gıda perakendecilerinin faaliyetini desteklemek amacıyla öngörülen imtiyaz sahipleri bünyesinde bu firmaları kaliteli ürünleri uygun fiyata satabilecekleri yapıya dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Bu yıl sonuna kadar 1000 mağazaya ulaşmayı hedefleyen KoopBakkal Projesi kapsamında 23 ilde 356 mağaza bulunuyor. Afyonkarahisar, Adana, Amasya, Antalya, Bayburt, Burdur, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Isparta, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Mersin, Nevşehir, Ordu, Samsun, Sinop, Sivas ve Tekirdağ olmak üzere 20 ilde daha KoopBakkal başvuruları alınmaya başlanacak.

KoopBakkal projesinin detaylarına www.koopermarket.com.tr ve www.koopbakkal.com.tr adreslerinden ulaşılabilir.

AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özet olarak Anadolu Ajansı internet sitesinde yayınlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku