Antalya’nın sahillerinde yoğunluk yaşanıyor – Antalya Haberleri

0

Yüksek sıcaklık ve nem dolayısıyla Antalya’nın sahillerinde yoğunluk yaşanıyor.

Sabah saatlerinde yüzde 89’a ulaşan nem, öğle saatlerinde yüzde 60’a kadar düştü. Hava sıcaklığının 32 derece kaydedildiği kentte Antalyalılar ve turistler, plajlarda, park ile bahçelerde hareketliliğe neden oldu. Bazıları da denize girip yüzerek serinlemeye çalıştı. Gençler, Konyaaltı Sahili Varyant bölgesindeki kayalıklardan atlayarak, yüzdü.

ANTALYA HAVALİMANI’NDA HAVA TRAFİĞİ NORMALE DÖNDÜ

Öte yandan, sabah erken saatlerde yoğun nem sonrası oluşan sisin görüş mesafesini düşürmesi hava ulaşımını etkiledi. Erken saatlerde havalimanına inmesi planlanan 30 civarında uçak, sis nedeniyle başka şehirlere yönlendirildi. Bazı uçuşlarda rötar yaşandı.

Nem oranın düşmesi ve sisin etkisini yitirmesiyle Antalya Havalimanı’nda hava trafiğe normale döndü. Uçuşlar saatinde gerçekleştirilebiliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Malatya’da salça kovasına gizlenmiş 4 tabanca ele geçirildi
Geleneksel 6. İncir Festivali başlıyorGeleneksel 6. İncir Festivali başlıyor
37 yıl önce inşa edilen çarşıda yenileme çalışmaları sürüyor37 yıl önce inşa edilen çarşıda yenileme çalışmaları sürüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku