Aile’de Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak hali olay oldu! “Yukarı bak yukarı…”

0

Aile dizisi ilk bölümünden beri büyük bir ilgi görüyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkıya’nın Aslan ve Devin rolüyle yer aldığı dizide zaman zaman bazı sahneler de gündeme geliyor.

O sahnelerden biri de dizinin son bölümünde gerçekleşti. Leyla’nın hapse girmesinin ardından çocukların yanında olmak için Aslan’dan boşanmaktan vazgeçen Devin, Aslan’ın karşısında soyunması ile neye uğradığını şaşırdı.

Aslan’ın o sahnede “Yukarı bak yukarı çık yukarı, alo yukarı bak yukarı gözlerim burada” demesi güldürürken Devin’in ise “Üf” diyerek odadan gitmesi olay oldu.

2
Kıvanç Tatlıtuğ’un görüntüsüne “Kime olsa sıcak basar”, “Adamı dizide her anlamda kullanıyorlar helal olsun”, “Dizinin adı Kıvanç’ın elli tonu olsun” yorumları geldi.

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şeffaf elbiseyle dans tepki! Şeffaf elbiseyle dans tepki! “Pis ağızlı, hadsiz”
Burcu Esmersoy "İsrail'in yanındayım" paylaşımını beğenince ortalık karıştı! Hemen açıklama yaptıBurcu Esmersoy “İsrail’in yanındayım” paylaşımını beğenince ortalık karıştı! Hemen açıklama yaptı
Yas kararı sonrası isyan etti! "TV'lerdeki..." Yas kararı sonrası isyan etti! “TV’lerdeki…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku